W powszechnej opinii utarło się przekonanie, że biuro musi być nie tylko schludne i eleganckie, ale dodatkowo w stanie jak najbardziej surowym. Z tym pojęciem ściśle współgra styl nowoczesny, w którym stosuje się minimalistyczne meble oraz rezygnuje się z dodatkowych dekoracji, wypełniających wolną przestrzeń. To jednak nie wszystko, bowiem nic nie stoi na przeszkodzie, by również podczas aranżacji przestrzeni biurowej wykorzystać takie elementy jak np. dywany.

Shaggy, czyli komfort i elegancja w jednym

Na atmosferę w biurze mają wpływ nie tylko sami pracownicy, ale również jego wyposażenie i charakter. Ten doskonale podkreślają nowoczesne meble oraz elementy dekoracyjne, takie jak wspomniane dywany, wykładziny lub imitacja trawy taka jak ta dostępna na http://dywanowo.pl/pl/c/Sztuczne-trawy/132  Warto pamiętać, że sztuczna trawa nie musi wcale zajmować całej dostępnej powierzchni, a wraz z kompletem wypoczynkowym może wręcz tworzyć kącik przeznaczony stricte dla relaksu lub nawet znane z filmów zagranicznych małe, biurowe pole golfowe. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy w biurze przebywamy nie tylko przez określony ustawowo czas pracy, ale i w czasie nadgodzin.

W wielu biurach i gabinetach wciąż można natknąć się na nieco bardziej wyszukany, a przy tym przytulniejszy styl aranżacji przestrzeni, oparty na zastosowaniu mebli skórzanych, stylowych regałów oraz klasycznych, drewnianych biurek. Doskonałym dopełnieniem takiego miejsca może być popularny w ostatnich latach dywan shaggy w ciepłych, stonowanych odcieniach. Niezwykle miękki, nie tylko nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i elegancji, ale jednocześnie stanowi wspaniałą dekorację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 4 =