Popielniczka nie musi być nudna – w ten sposób pomyślało wielu producentów i poszło za ciosem, tworząc bardzo wiele różnorodnych wzorów do wyboru dla klienta. Wybierając pojemnik do strzepywania popiołu nie musimy już ograniczać się do prostego półmiska lub innych, podobnych wariacji, ponieważ możemy dziś dobrać popielniczki pasujące do wystroju wnętrza. Mogą one stać się kolejną ozdobą domu, podobną do wazonu, pięknego naczynia czy zabawnej, dodającej pomieszczeniu charakteru figurki.

Kilka pomysłowych designów

Na rynku mamy dostępnych wiele wariacji na temat tradycyjnego półmiska. Niektóre są naprawdę wyjątkowe, np. popielniczka przypominająca swoim wyglądem tacę ze starożytnych chin, a niektóre to po prostu zwykłe popielniczki z dodatkowym wzorem, który możemy dowolnie spersonalizować do naszych indywidualnych potrzeb. Ale nie o takich chcemy tu rozmawiać, bo design oferuje wiele ciekawszych możliwości, np. zabawna wariacja, upodabniająca popielniczkę do miniaturowego grilla, na pewno wzbudzi uśmiech na twarzach palących.

Jest też możliwość bardziej praktyczna, czyli tzw. popielniczka bezdymowa, z prostym mechanizmem pozwalającym zamknąć peta w zamykanym pojemniczku, żeby tlący się dym lub smród nie przeszkadzał pozostałym gościom. Tutaj też wariantów jest wiele – od prostego pojemnika do projektów przypominających eleganckie wazy. Warto tutaj wspomnieć, że dymu możemy uniknąć również w inny sposób, np. stosując e-papierosy i olejki cbd https://vaporshop.pl/pl/26-olejki-cbd, które zostawiają po sobie jedynie parę wodną.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × trzy =