Life & Style

Codzienna moda – jak podkreślić styl?

Codzienna moda – jak podkreślić styl?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Codzienna moda musi być przede wszystkim praktyczna – nie ma tu miejsca na nadmiar ozdób, błyszczące, delikatne tkaniny, buty na bardzo wysokim obcasie czy też eleganckie, ale mało użyteczne gadżety. Dlatego wyrażenie swojego stylu schodzi czasami na dalszy plan, bo liczy się to, żeby było nam wygodnie i żeby w stroju dało się swobodnie przemieszczać po mieście, czy to pieszo, czy samochodem, czy komunikacją miejską. Jednak istnieje kilka patentów na to, by nawet na co dzień móc podkreślić swój wyjątkowy styl bez poświęcania na to wielu godzin jeszcze przed śniadaniem.

Jak za pomocą dodatków podkreślić każdą stylizację?

Poruszając się w miejskiej dżungli, potrzebujemy wszelkiego rodzaju toreb, torebek, aktówek i innych worków, w których zmieścimy niezbędne dokumenty, telefon, paczkę chusteczek, jakiś kosmetyk, sałatkę w pudełku czy chociażby butelkę wody. Doskonałym i stylowym rozwiązaniem jest modny w ostatnich latach plecak miejski, który nie tylko pomieści w sobie wszystkie te rzeczy, ale też równomiernie rozłoży cały ciężar na plecach, nie obciążając kręgosłupa, jak to się dzieje w przypadku toreb na ramię.

Biżuteria codzienna powinna być raczej stonowana. Można pozwolić sobie oczywiście na błysk, długi naszyjnik, większy wisior czy nieco więcej ozdób, ale przesadna ekstrawagancja zwykle się nie sprawdza, trudno sobie przecież wyobrazić wielką, ozdobną kolię ubraną do dżinsów i t-shirta. Jeśli chcemy w sposób subtelny podkreślić własny styl, wtedy możemy postawić na personalizowane ozdoby.

Za pomocą takich technik jak na przykład grawer laserowy łatwo nadamy swojej biżuterii nowe znaczenie, sprawiając, że będzie ona wyjątkowa i niepowtarzalna, a do tego doskonale będzie pasować do większości stylizacji. Taki grawer wykonuje się też na innych przedmiotach. Przykłady można znaleźć na https://gala24.pl/product-pol-2457-Grawer-laserowy.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*