Aranżując wnętrze w swoim domu, staramy się, aby były nie tylko ładne, ale komfortowe i funkcjonalne. Oczywiście względy estetyczne są bardzo ważne, bo chcemy czuć satysfakcję z wyglądu naszego salonu czy kuchni. Komfort – to ma wpływ na naszą wygodę, na to, czy rzeczywiście wypoczniemy w naszym domu.

Natomiast rola funkcjonalności polega na stosowaniu rozwiązań uniwersalnych i przydatnych, które uczynią nasze życie prostszym. Istnienie mebli wielofunkcyjnych na pewno przyczynia się do zwiększenia funkcjonalności w naszym domu.

Wygoda i wiele możliwości

Jest kilka sposobów, by zapewnić sobie komfort i przygotowanie na zmienność warunków. Jednym z nich jest zakup mebli wielofunkcyjnych. Co możemy zrobić, by ułatwić sobie życie i na przykład ugoszczenie bliskich, którzy zechcą zostać u nas na noc. Zamiast kupować niepraktyczne sofy na wysokich nóżkach, warto wybrać tanie narożniki z funkcją spania.

Szybkie przeobrażenie narożnika stojącego przed telewizorem, w wygodne łóżko dla dwóch czy trzech osób, to niewątpliwa zaleta, szczególnie jeśli prowadzimy otwarty dla rodziny dom, lub gdy dzieci czasem zapraszają znajomych ze szkoły na piżama-party.

Jeżeli już mamy załatwioną sprawę spania dla gości, dobrze jest pomyśleć o stole. Na co dzień nie potrzebujemy ogromnego stołu, jeżeli skład naszej rodziny to cztery osoby. Jednak kiedy przyjeżdżają do nas goście – wypada posadzić ich przy stole i poczęstować jakimś domowym specjałem.

Sprawdzą się tutaj stoły rozkładane – w zwykłe dni w sam raz dla czterech osób, a przy okazji gotowe pomieścić ich nawet dziesięć.Przykłady takich stołów można zobaczyć na https://selsey.pl/k/238/stoly-rozkladane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + czternaście =