Torebka to dodatek, który jest niezbędny każdej kobiecie. Wiele pań praktycznie nie rozstaje się ze swoją torebką. Musi być nie tylko ładna, ale też solidna i wytrzymała, aby udźwignąć wszelkie potrzebne rzeczy, czasem także zakupy. Wybór idealnej torebki nie jest łatwy. Czym kierować się przy zakupie, aby wybrać odpowiednią?

Wielkość, cena i jakość

Na początku warto zastanowić się, jaka torebka będzie najbardziej pasowała do większości ubrań posiadanych w szafie. Nosząc na co dzień sportową kurtkę nie ma sensu kupować torby, która dobrze wygląda tylko z eleganckim płaszczem. Idealna torba, którą można nosić codziennie, powinna być praktyczna i mieścić wszystko to, co w damskiej torebce być powinno. To prawda, że dobre jakościowo torebki kosztują. Najlepszym dowodem na to są ceny – torebki markowe są drogie, ale należy pamiętać, że jest to gadżet, który będzie służył latami. Zamiast kupować co chwilę nową i męczyć się z urywającymi się paskami, warto zainwestować w torbę, która wytrzyma przez długi czas.

Jaki kolor wybrać?

Najbardziej uniwersalna będzie oczywiście torebka w kolorze czarnym. Nie jest to jednak warunek: wiele pań stawia na inny kolor, dopasowany do reszty garderoby. Może to być na przykład czerwony, brązowy lub granatowy. Nosząc ubrania w neutralnych kolorach, można wybrać nawet najbardziej zwariowaną barwę: jest wiele kolorów torebek damskich skórzanych. Taki dodatek będzie świetnym kolorystycznym akcentem, najważniejsze, aby dobrze współgrał z całością stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 5 =