Zimowe wieczory i noce wymagają ciepłej pościeli. Cienkie, letnie kołdry nie sprawdzają się o tej porze roku. Szczególnie polecane są kołdry zimowe, pod którymi nawet najchłodniejsza noc nie daje się we znaki.. Przykrycie nie musi być grube, lecz powinno mieć odpowiednie wypełnienie.

Puchowa kołdra jest ciepła, w jej środku kryje się gęsi puch, ale może uczulać alergików. Nie jest to zatem produkt dla każdego klienta. Doskonałe są przykrycia z mineralnym wypełnieniem lub termalne, które nie wywołują reakcji alergicznych.

Ciepło, przyjemnie, zdrowo

Hitem są kołdry typu 2 w 1, czyli połączenie kołdry zimowej oraz letniej, połączone ze sobą rzepami. Klienci doceniają taki produkt, bo mogą go używać w całości lub rozłączać na cieplejsze dni. W zimie warto mieć pościel np. flanelową, ciepłą i doskonale ogrzewającą ciało. Satyna czy kora to materiały dobre na ciepłe dni. W zimie nie dadzą oczekiwanego ciepła.

Luksusowa jest wełniana pościel z doskonałą wentylacją – uznawana za produkt luksusowy, może kosztować nawet 3000 złotych, ale warto takie fundusze na nią wydatkować. Wełniane okrycie jest doskonałe dla osób cierpiących na reumatyzm. Jej właściwością jest to, że nie przyciąga kurzu. Kołdry z puchu także będą dobrym rozwiązaniem. Inwestycja w dobrą pościel oraz porządną kołdrę ma sens o każdej porze roku. Na takim zakupie nie warto oszczędzać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + 7 =