Płytki są popularnym wyborem do kuchni, ponieważ są trwałe i łatwe do czyszczenia. Odpowiednia płytka może również nadać odpowiedni styl, teksturę i kolor do Twojej kuchni.

Wybierając płytki, będziesz musiał pomyśleć o wielu istotnych kwestach, takich jak kolorze czy wzór. Musisz mieć pewność, że dobrze komponują się z całym projektem Twojej kuchni.

Jak wybrać odpowiednie płytki?

Jeśli szukasz sugestii, jak zmodernizować swoją kuchnię poprzez dobór odpowiednich płytek, oto kilka pomysłów.

Wybierz płytki w geometrycznych kształtach zamiast zwykłych kwadratów lub prostokątów. Będzie to świetny sposób na dodanie trochę nowoczesności przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności pomieszczenia.

Jeśli w pozostałej części domu panują głównie jasne kolory, takie jak biel lub kremowy, to czarna lub szara glazura użyta na zasadzie kontrastu może naprawdę się wyróżniać i nadać kuchni industrialny charakter.

Jednak w przypadku gdy chcesz czegoś bardziej subtelnego, warto rozważyć białe płytki, ponieważ można je połączyć z prawie każdym schematem kolorów i wyglądają świetnie w każdym pomieszczeniu. Jest to świetne rozwiązanie na długie lata.

A jeśli chcesz, by Twoja kuchnia stała się jeszcze bardziej odważna i atrakcyjna, możesz wypróbować mozaiki, takie jak https://szklanemozaiki.pl/pl/c/Mozaiki-Scienne/166, które idealne się sprawdzą, ponieważ dostępne są w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu Twoja kuchnia będzie naprawdę niepowtarzalna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 3 =