Wszystkie stylizacje zyskują, gdy zdecydujemy się wzbogacić je dodatkami. Może to być zarówno ciekawa torebka, wyróżniające się kolorystycznie buty, lub intrygujące nakrycie głowy. Taki niewielki element jest w stanie podkreślić nasz unikalny styl i sprawić, że bez większego wysiłku wyróżnimy się z tłumu. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym i uzupełnić swoją garderobę o kilka modnych damskich nakryć głowy.

Dopasowane do indywidualnego gustu

Do mniej formalnych zestawów znakomicie dopasują się sportowe czapki. Zimą mogą to być te wełniane, ozdobione pomponami lub zabawnymi napisami umieszczonymi tuż nad czołem, a latem czapki z daszkiem w ciekawych barwach. Nie tylko zadbamy przy ich pomocy o ochronę naszej głowy przed wiatrem, zimnem i promieniami słonecznymi, ale będziemy się także znakomicie prezentować. Gdy ubieramy się nieco bardziej elegancko, warto rozważyć kapelusz. Podczas wakacyjnego wyjazdu niezastąpiony okaże się ten słomkowy, z szerokim rondem i ozdobiony wstążką.

Z kolei jesienią można sięgnąć po ciepły kapelusz utrzymany w takiej kolorystyce, jak płaszcz lub obuwie. Zdecydowanie godny polecenia jest także beret. To nakrycie głowy przywodzi na myśl francuski szyk i ponadczasową elegancję, która nadaje wyrafinowania każdej, nawet zupełnie zwyczajnej stylizacji. Można więc zakładać go zarówno do zwiewnych sukienek i butów na obcasach, jak i do bluzki i jeansów. Doskonale będą w nim wyglądać kobiety w różnym wieku. Wybór ciekawych nakryć głowy jest obecnie tak szeroki, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × dwa =