Wszyscy znają powiedzenie, iż: ,,paznokcie są wizytówką każdej kobiety”. Z tego też względu powinny one zawsze prezentować się perfekcyjnie. W obecnych czasach techniki paznokciowe bardzo się rozwinęły i stworzyły urozmaicone możliwości. Kosmetyki są coraz lepszej jakości, a firmy podwyższają standardy.

Trwały manicure – klucz do sukcesu

Aktualnie nie zawsze jest czas, na codzienne malowanie paznokci. Szybkie tempo życia i nadmiar obowiązków – owocują dążeniem do doskonałości. Zamiennikiem lakierów klasycznych, stały się lakiery światłoutwardzalne – które potrafią wyglądać nieskazitelnie przez cały miesiąc. Z tego względu lakiery hybrydowe Victoria Vynn stały się idealnym rozwiązaniem. Charakteryzują się one szeroką gamą kolorystyczną, wysoką trwałością oraz perfekcyjnym nabłyszczeniem.

Jakość jako kwestia priorytetowa

Najbardziej wytrzymałe paznokcie mogą być uzyskane poprzez ich prawidłowe przygotowanie do stylizacji hybrydowej. Należy pamiętać o precyzyjnym odsunięciu skórek oraz nadaniu pożądanego kształtu płytce paznokciowej. Kolejno paznokieć powinien być dokładnie i delikatnie zmatowiony oraz wypolerowany specjalistycznym blokiem polerskim. Takie czynności zapewnią dobrą przyczepność produktu i nieskazitelną trwałość. Nie można zapomnieć o odtłuszczeniu paznokci cleanerem. W tym momencie nakładana jest baza pod lakier kolorowy. Odpowiednia baza i inne potrzebne produkty są dostępne na https://sklep.ileopard.pl/produkty/maniciure/lakiery-hybrydowe/bazy-i-topy-victoria-vynn,2,10368 . Można znaleźć urozmaicone bazy: odżywcze, wzmacniające i typu „hard”. Paznokcie z bazą należy utwardzić i położyć dwie warstwy pożądanego koloru, które również utwardzamy (każdą kolejno). Na tym etapie zostaje nakładany nabłyszczacz, może być on lepiący, typu „no wipe”, z drobinkami lub też fluorescencyjny.

Możliwości jest wiele, wszystko zależy od wyobraźni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 4 =