Wybierając się na wakacje z dzieckiem, nie możemy zapomnieć o niczym ważnym. Przecież jeśli już wybierzemy się w drogę, trudno będzie nam z niej zawrócić. Planowanie rzeczy, które trzeba ze sobą zabrać warto rozłożyć na kilka części, a przedmioty podzielić na kategorie.

Przemieszczenia się autem

Podróż samochodem może być nieco stresująca zarówno dla nas, jak i samego malucha. Warto umilić mu czas, zabierając ze sobą ulubione zabawki dziecka Przydadzą się też gry – oczywiście dopasowane do wieku pociechy oraz umożliwiające zabawę podczas jazdy. Niezbędnym elementem każdej wyprawy są też foteliki. Te od firmy Maxi Cosi zapewnią bezpieczeństwo, a jednocześnie wygodę nawet w czasie długiej trasy.

Komfort na miejscu

Gdy już dojedziemy w miejsce docelowe, prawdopodobnie będziemy tam sporo spacerować. Wózki Joie pomogą nam w tym, by spacery były komfortowe dla nas i dla dziecka. Posiadają daszek, który ochroni maluszka przed słońcem. Różne modele są dostępne na https://www.smykoland.pl/producent-joie,dCg-xA.html.  

Pamiętajmy jednak, by dodatkowo maluch miał okulary przeciwsłoneczne oraz nosił czapkę. Wszystko to możemy spakować w niewielkie dziecięce walizki podróżne. Przyda się też kosmetyczka, gdzie schowamy higieniczne przybory. Warto mieć tam na przykład wilgotne chusteczki, czy kremy z filtrem UV. Na plaży ułatwiającym życie gadżetem będzie torba izolacyjna, dzięki której przechowywane w niej napoje zachowają chłodną temperaturę. Zapewne spędzać będziemy tam po kilka godzin dziennie – dobrze jest zapewnić sobie komfort, zabierając ze sobą namiot plażowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 8 =