Ewidencja czasu pracy pracowników to rewelacyjne rozwiązania do biur i urzędów, które w znacznym stopniu poprawiają wydajność oraz funkcjonowanie danych placówek. Prowadzenie ewidencji czasu pracy w urzędzie przy pomocy oferowanego przez nas programu jest wygodne i proste, a dodatkowo umożliwia uzyskanie wielu pomocnych w codziennym życiu urzędowym narzędzi, wśród których warto wymienić m.in. kontrolę wyjść służbowych i przerw każdego z pracowników. Jest to też doskonałe rozwiązanie w przypadku konieczności kontrolowania aktualnego stanu obecnych i nieobecnych urzędników.

W ogólnym rozrachunku może to znacznie usprawnić pracę całego urzędu i/lub tylko jednego z oddziałów. Proponowany przez naszą firmę system bibinet dla urzędu i biur dodatkowo może zbierać, przechowywać i udostępniać szereg istotnych danych, które są niezwykle przydatne podczas całorocznych sprawozdań, czy ewaluacji pracowników. Co więcej, wykorzystanie naszego programu sprawia, że nie ma konieczności zatrudniania zewnętrznej firmy do tego typu prac, co powoduje spore oszczędności. Co więcej, gdy system wykorzystany zostanie w podległych placówkach, jak żłobki i przedszkola, to nadzór tychże obiektów stanie się o wiele prostszy i wygodniejszy.

Ewidencja czasu pracy pracowników biur również może być prowadzona poprzez prezentowany przez firmę MicroMade system bibinet. Miesięczne raporty pracownika, czy karty czasu pracy dla pojedynczego pracownika lub całych zespołów jeszcze nigdy nie powstawały w tak prosty i automatyczny sposób. Jest to duże ułatwienie i usprawnienie nie tylko dla dużych biur, ale także tych kilkuosobowych. Ponadto nasz system, poprzez uzupełnienie o urządzenia ograniczające dostęp do niektórych obszarów i pomieszczeń, staje się niezależną strukturą, która może nadzorować pracę całego urzędu, biura, czy innej placówki podległej. Do najważniejszych atutów systemu bibinet dla urzędu i biur, które sprawiają, że warto w niego zainwestować, zaliczyć można także stały dostęp do pomocy, również w trybie online, dzięki wyżej wspomnianemu programowi TeamViewer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 10 =