Damskie lub męskie, niestandardowe skarpety są coraz częściej wykorzystywane do tworzenia designerskich kreacji. Wśród kobiet jednymi z bardziej popularnych są tzw. zakolanówki albo podkolanówki. Jak sprawić, by stylizacja z wykorzystaniem wysokich skarpetek uchodziła za uroczą, a nawet elegancką? Skarpety do kolan damskie z powodzeniem urozmaicą jesienną i zimową garderobę.

Stonowane, na przykład o odcieniach szarości świetnie prezentują się w zestawieniu z botkami na obcasie, krótką i prostą, casualową sukienką oraz eleganckim płaszczem i czapką w stylu beanie. Inną, ciekawą opcją jest łączenie wysokich skarpet z grubymi rajstopami, szortami oraz muszkieterkami albo kaloszami. Zrolowane nad cholewką i w połączeniu z górną częścią garderoby w stylu oversize tworzą bardzo inspirujące zestawy. 

Kolorowe skarpetki męskie – nieformalny, aczkolwiek elegancki dodatek

Czasy dobierania skarpetek pod kolor obuwia lub garnituru już dawno odeszły w niepamięć. Co prawda sporo mężczyzn nadal decyduje się na najbezpieczniejszą opcję to coraz częściej zauważamy modowych eksperymentatorów, którzy dają się ponieść fantazji i wybierają odważniejsze stylizacje. Skarpety męskie garniturowe kolorowe zawsze zwracają uwagę, ale idealnie dobrane świadczą o wysokim poczuciu estetyki ich właściciela.

Z tego względu obecnie uważa się, ze są najlepszym wyborem do garnituru na wiele nieformalnych okazji. Począwszy od najbardziej klasycznych kolorowych wzorów, takich jak romby, paski, kratki, czy też kropki, aż po intensywne barwy żółte, czerwone, zielone albo niebieskie na bardziej eleganckie wyjścia. Rozmaite, zabawne motywy doskonale prezentują się spodni garniturowych na co dzień. Zasada jest taka, że im bardziej jaskrawe barwy i szalone wzornictwo, tym mniej formalna staje się ogólna kreacja. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć + osiemnaście =