Przede wszystkim prostota

Produkty firmy Apple od samego początku charakteryzowała nienaganna prostota, wręcz sterylność. Elegancki wygląd urządzenia to standard dla firmy Apple, tak też jest z iPhone 4s cena którego nie jest już dziś zbyt wysoka. Wielu producentów prześciga się w dodawaniu nowych funkcji do swoich sprzętów, przez co coraz nowsze modele niejednokrotnie trafiają na rynek w gruncie rzeczy niedopracowane. Nie dotyczy to jednak iPhone. Apple zawsze powściągliwy w wydawaniu nowego sprzętu na rynek, od lat niezmiennie postępuje tak samo. Nawet wprowadzając innowacyjne rozwiązania dba o to, aby były dopracowane i niezawodne. 4s jest modelem, który użytkownicy wciąż wysoko cenią, za jego obecnie niewielką cenę, za którą otrzymujemy wspaniały funkcjonalny sprzęt.

Nowości i różnice

Sceptycy marki już w momencie premiery zarzucili, że to niedorzeczne, aby dwukrotnie wykorzystać ten sam design. Jednak projektanci Apple wyszli, jak się zdaje, ze starego założenia „po co zmieniać coś, co jest dobre” i faktycznie okazało się, że mieli rację. Grono zwolenników marki bardzo ceni sobie ten brak „kombinatorstwa”, czy robienia czegoś na siłę. Niezmieniony kształt i rozmiar „czwórki” cieszy się już od lat poparciem i zadowoleniem użytkowników. iPhone 4s dostał nowy aparat 8MPx oraz dwurdzeniowy procesor i 512 mb pamięci ram. Procesor, jak i pamięć, w zupełności wystarczają do płynnej obsługi różnych gier, czy aplikacji.

Siri, czyli skąd to „s”?

Główną różnicą między iPhone 4, a iPhone 4s, jest właśnie to „s”, czyli Siri. Co to takiego? Siri to asystentka głosowa naszego iPhone’a, która nie tylko jak na nowość działa świetnie. O cokolwiek ją zapytamy, odpowiedź otrzymujemy natychmiast. 

System

Każdy kto słyszał o iPhone od Apple, wie o istnieniu  iOS. Według znawców tematu, a także samych użytkowników, to zawsze była największa zaleta produktów Apple. Pisanie własnego, dedykowanego oprogramowania do swoich urządzeń, to zdecydowanie najmocniejsza strona producenta. Dwa rdzenie, które otrzymujemy kupując iPhone’a w zupełności wystarczą, bo dedykowane oprogramowanie potrafi z nich korzystać, zamiast niepotrzebnie je obciążać.

Serwis

Od lat wiadomo, że produkty firmy Apple działają sprawnie, pod warunkiem, że pochodzą z pewnego źródła. Jednak czas na znaczenie w funkcjonowaniu iPhone’ów.  Z upływem lat słabnie każda bateria, czasem awarii ulega wyświetlacz. W takich sytuacjach należy oddać telefon do serwisu takiego jak https://iclinica.pl/, który oceni, czy daną awarię da się naprawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + 20 =