Import uszkodzonego auta z zagranicy może stanowić realną alternatywę dla zakupu auta w Polsce. Warto pamiętać, że wiele lekko uszkodzonych samochodów poza granicami Polski nie jest naprawiana, gdyż właściciel decyduje się na zakup nowego auta. Naprawa takiego pojazdu, przeprowadzona zgodnie z zaleceniami producenta pozwala cieszyć się bezpiecznym samochodem w dość niskiej cenie.

Skorzystanie z nowych komponentów o wysokiej jakości gwarantuje dużą trwałość i małą podatność na potencjalne awarie. Należy pamiętać, że opłacalne jest tylko sprowadzanie aut, których uszkodzenia nie dyskwalifikują z dalszego użytkowania. Ciekawym rozwiązaniem są uszkodzone samochody ze Stanów, które pomimo bogatego wyposażenia można kupić w niezwykle przystępnej cenie. Importując pojazd z USA warto mieć na uwadze dodatkowe koszty związane z procedurami i opłatami celnymi, także transportem morskim.

Gdzie szukać uszkodzonych samochodów w Stanach?

Znalezienie uszkodzonego pojazdu na innym kontynencie może wydawać się skomplikowane i nieopłacalne. Na szczęście z pomocą przychodzą profesjonalne podmioty, takie jak: https://www.amer-auto.pl/oferta/samochody-uszkodzone.html . Bogata oferta dostępnych pojazdów pozwala na wybór wymarzonego modelu, w oczekiwanej opcji wyposażenia. Przedsiębiorstwo będąc liderem rynku importowanych z USA do Polski aut i motocykli gwarantuje profesjonalne doradztwo w każdym elemencie transakcji. Wszechstronne doświadczenie i wieloletnia tradycja gwarantuje najwyższy poziom usług i obsługi klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 5 =