Flamboyage to metoda koloryzacji włosów uwielbiana przez kobiety na całym świecie. Sposób ten pozwala uzyskać efekt włosów delikatnie muśniętych słońcem, które wyglądają naturalnie i subtelnie. Na czym polega flamboyage? Jakie są zalety zabiegu?

Flamboyage krok po kroku

Koloryzację flamboyage opracował włoski fryzjer Abgelo Seminare, którego pasją jest tworzenie nowych trendów fryzjerskich. Flamboyage po francusku znaczy “błyszczeć” lub “płonąć”, co perfekcyjnie oddaje charakter fryzury. Włosy po koloryzacji pięknie się mienią i wyglądają na zdrowe i doskonale odżywione.

Jak wykonać flamboyage? Najpierw fryzjer wydziela pasma włosów i przykleja je na wąskie, samoprzylepne taśmy. Następnie zabezpiecza włosy wybraną metodą – wykorzystując papierowe nakładki lub zawijając włosy do środka. Na włosy aplikuje farbę, którą zmywa po ok. 40 minutach ciepłą wodą. Aby uzyskać efekt naturalnych, rozświetlonych włosów, koloryzacją obejmuje się tylko ich część – nie zaczyna się od nasady. 

Dlaczego warto?

Flamboyage daje bardzo naturalny efekt. Pięknie rozjaśnia włosy. Pasma wyglądają tak, jakby były delikatnie muśnięte słońcem. 

Koloryzacja flamboyage jest uniwersalna – pasuje do każdej długości włosów i do każdego typu urody. Włosy wyglądają na gęstsze, niż są w rzeczywistości. Co więcej, refleksy odmładzają twarz i dodają jej blasku. 

Gdzie wykonasz flamboyage? Jeśli interesuje Cię koloryzacja włosów w Poznaniu, sprawdź ofertę salonu CZESANKA. Specjaliści dołożą wszelkich starań do tego, aby stworzyć na Twojej głowie piękną, naturalną stylizację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 4 =