Dildo to świetny sposób na eksperymentowanie ze swoją seksualnością, niezależnie od tego, czy jesteś początkującą, czy ekspertką. Możesz używać go samodzielnie lub eksperymentując z partnerem.

Na co powinnam zwrócić uwagę?

Przede wszystkim rozmiar; idealny rozmiar dla ciebie będzie się różnił w zależności od tego, jaki rodzaj stymulacji preferujesz i w jaki sposób jesteś w stanie „najlepiej” wykorzystać dildo.

Materiał dildo jest niezwykle ważny, gdyż to on zasadniczo odpowiada za doznania. Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo, zdecyduj się na zabawki silikonowe lub szklane, ponieważ są hipoalergiczne i wolne od ftalanów.

Jakie ma być jego przeznaczenie? To jest również ważne. Jedno dildo zaprojektowane będzie specjalnie do pchnięć waginalnych, podczas gdy inne przeznaczone będzie do penetracji analnej. Jeśli nigdy wcześniej nie uprawiałaś seksu analnego, trzymaj się tradycyjnego kształtu, który może być używany zarówno waginalnie, jak i analnie.

Musisz eksperymentować!

Opieraj się przede wszystkim na tym, co lubisz i co sprawia Ci największą przyjemność. Jeśli jest to twój pierwszy raz, gdy kupujesz dildo lub inną zabawkę seksualną, to ważne jest, abyś znała siebie na tyle dobrze, aby wiedzieć, co będzie dla Ciebie najprzyjemniejsze.

Czy masz jakieś konkretne fantazje w głowie? Czy chcesz czegoś realistycznego, czy może czegoś bardziej abstrakcyjnego? Czy są jakieś inne cechy (jak rozmiar, kształt lub kolor), które mają dla Ciebie znaczenie? Pomyśl o tym podczas zakupów, dzięki temu z pewnością wybierzesz dokładnie to, czego oczekujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − dziewięć =