Sezon świąteczny nadszedł i jest to czas, aby zacząć myśleć o dekoracji domu. Jeśli szukasz, jak upewnić się, że masz odpowiedni wystrój na Boże Narodzenie, mamy kilka pomysłów.

Dekoruj z rodziną i przyjaciółmi

Dekorowanie na Boże Narodzenie nie musi być drogim romansem. Zamiast tego, dlaczego nie zaprosić rodzinę i przyjaciół na świąteczne spotkanie? Zaangażuj wszystkich w robienie ozdób na choinkę lub ustawianie świątecznych świateł, takich jak np. gwiazda LED. Będzie to bardziej zabawne i osobiste, jeśli będzie płynąć prosto z serca.

Użyj naturalnych materiałów

Jeśli chcesz mieć ekologiczną choinkę, spróbuj użyć szyszek lub gałęzi sosnowych zamiast plastikowych. Możesz też użyć sztucznych płatków śniegu wykonanych z prawdziwego papieru zamiast plastikowych, jeśli martwisz się, że zamokną od wody deszczowej ściekającej z dachu podczas burzy (chociaż w dzisiejszych czasach wiele stad ptaków migruje na południe podczas zimy, więc może ich w ogóle nie być). Jeśli wybierzesz plastikowe, upewnij się, że są one biodegradowalne, więc nie będą zapychać naszych składowisk po ich wyrzuceniu! 

Użyj prawdziwych girland zamiast plastikowych

Używaj naturalnych ozdób, takich jak szyszki, jagody i igły sosnowe. Jeśli masz dzieci, pozwól im wyjść na zewnątrz i zebrać niektóre z tych rzeczy na drzewo. Możesz też zrobić kilka domowych ozdób z papieru konstrukcyjnego lub filcu (jeśli na zewnątrz nie jest zbyt zimno), takich jak płatki śniegu lub ptaki, które migrują na południe na zimę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + 11 =