Wizytówka to jeden z kluczowych elementów identyfikacyjnych przedsiębiorstw oraz indywidualnych osób takich jak: dyrektorzy, managerowie, mechanicy samochodowi, hydraulicy, projektanci wnętrz czy graficy komputerowi. Wizytówka jest w dużej mierze formą reklamy, dlatego warto ją zaprojektować w atrakcyjny sposób.

Parę istotnych wskazówek

Zaprojektowanie dobrej wizytówki nie jest łatwym zadaniem i wymaga sporego doświadczenia. Przede wszystkim, powinna być wykonana w profesjonalnym programie i zawierać takie informacje, jak imię i nazwisko osoby (ewentualnie nazwę firmy), zajmowane stanowisko oraz podstawowe dane adresowe i kontaktowe. Układ musi być w pełni przejrzysty, a treść równomiernie rozmieszczona na całej powierzchni. Jeśli chodzi o kolorystykę i rodzaj czcionki, to zaleca się, aby oba te elementy pasowały do systemu identyfikacji wizualnej danego podmiotu (głównie do jego logo).

Aby po zaprojektowaniu wizytówka została wykonana szybko i jakościowo, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy drukarskiej, takiej jak: http://www.expressdruk.com.pl, która specjalizuje się w tego typu zamówieniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 − 3 =