Life & Style

Nowoczesne zabiegi w SPA, z których warto skorzystać

Nowoczesne zabiegi w SPA, z których warto skorzystać
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zamiast standardów wymyślonych przez media czy kolorowe czasopisma, warto po prostu dbać o swoje dobre samopoczucie i pozytywny nastrój. Z całą pewnością pomagają w tym nowoczesne zabiegi SPA, które działają na wiele obszarów ludzkiego ciała, pozwalając udoskonalić jędrność ciała czy schudnąć . Wykorzystują najnowsze osiągnięcia technologiczne, które działają precyzyjnie na problematyczną partię ciała, gwarantując oczekiwane rezultaty.

Jedną z metod jest kriolipoliza urządzenia do tego zabiegu mają za zadanie zamrozić miejscowo tkankę tłuszczową, dzięki czemu ulega zredukowaniu. Stosowana jest na brzuch, uda czy ręce, czyli wszędzie tam, gdzie pacjent potrzebuje odchudzenia. Procedura jest nieinwazyjna i działa tylko na określone wcześniej miejsce, nie naruszając sąsiadujących komórek. Zamrożone komórki, ulegają obumarciu, co fachowo określane jest jako lipoliza. Do tego celu wystarczy temperatura zaledwie 3 st, ale dobierana jest indywidualnie dla każdej osoby i oczekiwanych rezultatów. Celsjusza. Z czego jeszcze warto skorzystać?

W drodze do piękna, młodości i lepszego samopoczucia

Kolejnym zabiegiem, będącym alternatywą dla liposukcji, jest żelazko antycellulitowe. Jego działanie skupia się na redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Rozbija oraz rozmasowuje skórę,  pozbywając się cellulitu, a także pobudza krążenie i zwiększa metabolizm. Wykazuje działanie ujędrniające oraz detoksykacyjne, drenuje układ limfatyczny. Widocznie zmniejsza obrzęki oraz cellulit, wyszczupla i skutecznie modeluje sylwetkę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*