Przygotowanie wesela od podstaw – szczególnie bez pomocy firm zajmujących się ich organizacją – jest zadaniem bardzo złożonym. Planowanie poszczególnych elementów powinno odbyć się już wiele miesięcy przed samą datą realizacji, a i tak gotowi musimy być na to, że coś pójść może nie tak.

Poza wynajęciem sali, orkiestry, cateringu, zespołu kelnerów i barmana, dodatkowych atrakcji czy pokazy fajerwerków, bardzo istotne są same dekoracje. Estetyczne przyozdobienie pomieszczenia uatrakcyjni gościom zabawę oraz wpłynie pozytywnie na ogólny odbiór całego wesela.

Dekoracje ślubne – nie warto z nich rezygnować

Papierowe dekoracje ślubne przejawiać się mogą w wielu formach. Przede wszystkim, przyozdabiają one stoły i krzesła oraz całą salę. Za pomocą określonych ozdób wpłynąć możemy na zmianę nastroju wnętrza, podkreślenie pewnych elementów, a przygaszenie innych. W tym roku, hitem są produkty budujące klimat i tworzące odpowiedni nastrój – w zależności od tego, na jaką estetykę postawiliśmy.

Winietki i zaproszenia w stylu rustykalnym z pewnością zrobią oczekiwane wrażenie na gościach i sprawią, iż na weselu poczują rodzinną i ciepłą atmosferę. Ich różne wzory można zobaczyć na https://inviteyou.pl/zaproszenia-slubne/rustykalne/.

Tańsza i mniej powszechna opcja od pokazu fajerwerków to strzelające konfetti z papierkami w kształcie serc, róż czy innych wybranych przez nas znaków. Za obowiązującą od lat weselną dekorację uznać też wypada balony – te większe jak i mniejsze. Stawiając na bardziej stonowany wystrój sali do jej estetyki świetnie wkomponują się w niego różowe zaproszenia ślubne, które już na samym początku dadzą sygnał gościom o delikatnej i przyjemnej stylistyce zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 5 =