Biznes i finanse

Pokaż swoim pracownikom, że zależy Ci na nich! – Kafeteria benefit

Pokaż swoim pracownikom, że zależy Ci na nich! – Kafeteria benefit
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czy chcesz nagrodzić swoich pracowników? Pokazać, że zależy Ci na nich? Wywodzące się z amerykańskiej kultury pracowniczej kafeterie benefitowe to doskonały sposób, aby to zrobić. W kafeterii benefitowej pracownicy mogą wybierać spośród różnych świadczeń, które zaspokoją ich potrzeby i budżet.

Firma wyższej klasy

Świadczenia kafeteria benefit mogą pomóc uczynić Twoją firmę bardziej konkurencyjną na rynku pracy, utrzymać wartościowych pracowników szczęśliwych i zaangażowanych oraz zaoszczędzić pieniądze na składkach na ubezpieczenie zdrowotne.

Korzyści kafeteria benefit są zaprojektowane tak, że pracownicy mogą wybierać z różnych opcji świadczeń i koordynować je w jeden plan, który najlepiej spełnia ich potrzeby. Pozwala to firmom oferować kompleksowe świadczenia, a jednocześnie kontrolować koszty poprzez oferowanie tylko tych świadczeń, które są potrzebne pracownikom.

Niektóre z korzyści oferowanych przez te plany obejmują:

Elastyczne konta oszczędnościowe – konta te pozwalają na odkładanie pieniędzy przez cały rok na kwalifikowane wydatki medyczne, takie jak potrącenia, leki na receptę etc. Środki te mogą być wykorzystane w dowolnym momencie w ciągu roku, bez konieczności czekania do czasu rozliczenia podatkowego!

Oszczędności na potrzeby zdrowotne – podobne do kont elastycznych, z wyjątkiem tego, że jest to finansowane przez potrącenia z listy płac, a nie przez dochód podlegający opodatkowaniu. Dzięki temu pracownicy mogą zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy na przyszłe wydatki związane z opieką zdrowotną!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*