Tanie i praktyczne produkty

Wewnętrzne rolety okienne to produkty, które coraz częściej montowane są w domach zamiast tradycyjnych firan. Do ich niewątpliwych zalet zaliczyć należy efektowny wygląd, niskie koszty zakupu, a także funkcjonalność i łatwość czyszczenia. Wśród modeli cieszących się największą popularnością znajdują się rolety kasetowe, które są łatwe w montażu i dostępne w wielu kolorach i wzorach. W ostatnim czasie klienci chętnie wybierają modele zaciemniające, skutecznie chroniące przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczenia.

Uzyskanie pełnego zaciemnienia możliwe jest dzięki zastosowaniu podgumowanego materiału, który nie przepuszcza promieni słonecznych. Rolety zwykle wytwarzane są pod konkretny wymiar okna, dzięki czemu są idealnie dopasowane do jego szerokości. Każdy producent rolet wewnętrznych ma w swej ofercie również gotowe, uniwersalne produkty, które można kupić za niewielkie pieniądze.

Nowoczesne rolety o efektownym wyglądzie

Osoby, które pragną, by ich okna wyglądały stylowo i nowocześnie powinny zdecydować się na rolety dzień noc, które są dostępne na https://rolety24.net/rolety-dzien-i-noc. Tego rodzaju produkty zbudowane są z dwóch rodzajów materiałów, z których jeden jest przeźroczysty, a drugi nie przepuszcza światła. Materiały te ułożone są naprzemiennie w poziomych pasach. Dzięki zastosowaniu specjalnego mechanizmu możliwe jest nakładanie pasów na siebie i w ten sposób regulowanie poziomu zaciemnienia pomieszczenia. Produkty te wyróżniają się efektownym wyglądem i mogą pełnić funkcję dekoracyjną.

Równie efektownie prezentują się plisy. Rolety te na pierwszy rzut oka przypominają tradycyjne żaluzje znane z lata 90-tych XX wieku. Są jednak od nich dużo ładniejsze i bardziej funkcjonalne. Zastosowanie specjalnego mechanizmu pozwala na zaciemnienie dowolnego fragmentu okna. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które świetnie sprawdza się m.in. w kuchniach lub stylowych salonach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 3 =