Popularny trend na niewielkie mieszkania i domy wymaga kreatywnych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Dotyczy to zwłaszcza sypialni. Jak wybrać łóżko, aby nie zabierało zbyt wiele przestrzeni? Rozwiązaniem jest nowoczesny półkotapczan.

Symbol PRL-u w nowoczesnym wydaniu

Półkotapczany nowoczesne to dalecy kuzyni znanych z poprzedniego systemu, niezbyt wygodnych łóżek chowanych w meblościankach. Geneza takiego mebla była prosta – mało kto miał szansę na dużą sypialnię z królewskim łóżkiem, a spać gdzieś trzeba. Odświeżona wersja chowanego łóżka jest dużo bardziej luksusowa. Produkowane są całe systemy meblowe, których częścią integralną są wygodne łóżka, w każdym rozmiarze. Łóżko może za dnia zmieniać się w regał, biurko, kanapę czy stół, a mechanizm składania i rozkładania jest prosty w obsłudze. Szeroką ofertę designerskich mebli wielofunkcyjnych można znaleźć na: https://transforms.pl.

Gdzie przyda się Smartbed Book?

Smartbed Book to wyjątkowy system meblowy z łóżkiem chowanym w regale z półkami na książki. Półki pozostają w poziomej pozycji podczas składania mebla, co jeszcze bardziej ułatwia obsługę. Smartbed Book to idealne rozwiązanie do kawalerki czy studia, gdzie jedno pomieszczenie spełnia wiele funkcji. Sprawdzi się także w niedużym pokoju dziecięcym czy młodzieżowym. W nocy zapewnia wygodę i komfortowy sen, za dnia nie zajmuje przestrzeni i służy jako regał. Jego rozłożenie nie wymaga użycia siły ani ściągania niczego z półek.
Małe pomieszczenia stanowią wyzwanie przy wyborze mebli. Półkotapczany Smartbed Book to sprytne rozwiązanie nie tylko dla niewielkiej sypialni. Sprawdzi się praktycznie w każdym małym wnętrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + piętnaście =