Wiele kobiet niezależnie od wieku pragnie wyglądać świeżo i atrakcyjnie. Metrykę najłatwiej zdradza twarz, dlatego warto poświęcić jej sporo uwagi. Istnieje wiele domowych, naturalnych sposobów, które najlepiej wdrażać na co dzień. To staranne oczyszczanie skóry, regularnie wykonywany peeling, kremy dostosowane do typu i wieku cery. Niestety z upływem lat nawet najlepiej zadbana skóra traci swoją elastyczność i gęstość. Z pomocą przychodzą wówczas zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych.

Laseroterapia

Godnym polecenia zabiegiem jest laserowe odmładzanie twarzy Kraków posiada wysokiej klasy specjalistów w tej dziedzinie, dlatego swoje poszukiwania dobrze jest rozpocząć na przykład w tym mieście. Procedura ta wykorzystuje specjalne głowice lasera. Jest ich kilka typów. Jedne wykorzystują termolifting, inne powodują mikrouszkodzenia skóry, co z kolei pobudza do odbudowy, a jeszcze inne są mniej inwazyjne. Zabieg ten polecany jest dla Pań w każdym wieku. Po około 2 tygodniach można się spodziewać:

– efektu ujędrnienia,

– redukcji drobnych zmarszczek,

– lepszego napięcia skóry.

Tradycyjne zabiegi u kosmetyczki

Innym sprawdzonym sposobem na młody wygląd są regularne wizyty u kosmetologa, który dobierze kurację do typu cery. Na początek można zdecydować się na oczyszczanie za pomocą peelingów, a następnie różnego rodzaju odmładzające maski, na nawet masaże. Stosowane regularnie odżywiają skórą, uczynią ją bardziej elastyczną i promienną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − szesnaście =