Technologie

W jaki sposób możemy spersonalizować swój smartfon?

W jaki sposób możemy spersonalizować swój smartfon?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwsze telefony komórkowe stały się dostępne dla użytkowników już prawie 40 lat temu. Dawniej używane przez nielicznych, ze względu na cenę i koszty połączeń. Dziś trudno sobie bez nich wyobrazić życie. Wykorzystywane są zarówno do celów prywatnych, jak i zawodowych. Współczesne smartfony są bowiem jak przenośny mini komputer, który pozwala na dostęp do różnego rodzaju danych oraz bycia online. Wiele osób interesuje się zatem personalizacją swojego urządzenia, które dzięki temu staje się bardziej rozpoznawalne dla właściciela, a z drugiej strony lepiej do niego dopasowane. Jak można to zrobić?

Zmiana wyglądu

Dobrym rozwiązaniem, które jednocześnie da dodatkową ochronę, jest etui. Dostępne są w ciekawych kolorach i wykonane z różnych surowców. Popularnością cieszą się również takie handmade – szyte na maszynie lub wydziergane na szydełku. Innym sposobem jest zastosowanie naklejek na przykład 3D. Ciekawe pomysły można znaleźć między innymi na witrynie https://naklejkon.pl/variant/naklejki-wypukle-3d-poreczne-arkusze-okragla.

Dopasowanie oprogramowania

W zależności od stosowanego systemu można ściągnąć aplikację, która pozwala na metamorfozę ekranu głównego. To pozwala uporządkować ikony w zgodzie z własnymi preferencjami. Zmienić da się w ten sposób cały interfejs. Czy warto? To zależy od własnych oczekiwań co do telefonu. Jeśli użytkownik często z niego korzysta, to z pewnością przydatna opcja. Mniej ingerującym rozwiązaniem będą natomiast tapety. Dostępna baza jest ogromna. Podobnie jak ta dzwonków, a wiele tych rozwiązań jest darmowych. Za ich pomocą smartfon nabędzie wyjątkowego charakteru.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*