Zdrowie i dieta

Jak schudnąć, wykorzystując nowoczesną technologię?

Jak schudnąć, wykorzystując nowoczesną technologię?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odchudzanie i modelowanie sylwetki kojarzy się często z morderczymi treningami, ścisłą dietą i wyrzeczeniami. Nowoczesne metody treningowe mogą jednak znacznie ułatwić zrzucenie zbędnych kilogramów. Korzystając z usług Impulse Training można szybko i skutecznie osiągnąć wszelkie cele, związane ze swoją sylwetką i wagą. Stymulacja mięśni impulsami elektrycznymi to bezpieczna i coraz częściej wykorzystywana metoda pod okiem trenera personalnego.

Impulsy elektryczne w sporcie

Trening metodą EMS jest świetną alternatywą dla zwykłych ćwiczeń, wykonywanych na siłowni. Cechuje się wysoką skutecznością, gdyż angażuje do pracy ogromną ilość mięśni, dogłębnie je stymuluje i wzmacnia. Taki trening jest powszechnie znany i używany w sporcie wyczynowym, właśnie ze względu na skuteczność i szybkość działania. Ponadto wykonywanie ćwiczeń z EMS nie naraża na kontuzje, jest zdecydowanie bezpieczniejsze od tradycyjnego treningu. Impulsy elektryczne używane są również w czasie zabiegów rehabilitacyjnych. Wykorzystuje się je np. w celu masowania mięśni, uśmierzenia ich bólu i relaksacji.

Odchudzanie z EMS

Treningi EMS są świetnym sposobem na schudnięcie. 20-minutowa sesja z wykorzystaniem impulsów angażuje organizm do tego stopnia, że ćwiczący może stracić do 500 kcal. Drugie tyle zostanie spalone w ciągu 24 godzin od zakończenia treningu. Wykonywanie prostych ćwiczeń fizycznych tą metodą sprawia, że organizm jest poddany maksymalnemu wysiłkowi. Dodatkowo trening EMS wspomaga metabolizm i dodaje energii fizycznej. Taka metoda ćwiczeń to alternatywa dla siłowni. Mogą korzystać z niej zarówno osoby z nadwagą, pragnące schudnąć, jak i ci, którzy chcą wymodelować sylwetkę i nabrać masy mięśniowej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*