Nadszedł sezon letni i żar słońca już daje o sobie znać. Nadszedł czas, aby otworzyć drzwi i okna i wpuścić świeże powietrze. Podczas gdy to robisz, pozwalasz również owadom wejść do domu.

Utrzymanie owadów z dala od domu jest wyzwaniem. Owady są nie tylko denerwujące. Mogą być również niebezpieczne. Kluczem do utrzymania owadów z dala od domu jest uszczelnienie wszystkich pęknięć i szczelin, a dodatkowo wyeliminowanie ich źródła pożywienia. 

Uszczelnij otwory

Może to być tak proste jak uszczelnienie wokół okien, drzwi i innych otworów. Owady mogą się zmieścić przez bardzo małe przestrzenie, więc nawet jeśli myślisz, że otwór jest zbyt mały, aby owad mógł wejść, to nadal może się zdarzyć.

Ograniczaj światło

Owady takie jak muchy i chrząszcze, które wlatują do domu, często robią to, ponieważ są przyciągane przez źródła światła. Spróbuj wyłączyć niepotrzebne światła w nocy lub zainstalować żółte żarówki w lampach zewnętrznych, które przyciągają latające szkodniki.

Moskitiery

Innym sposobem na utrzymanie owadów przed wlatywaniem do domu jest zainstalowanie siatek na wszystkich drzwiach i otwieranych oknach. To uniemożliwi latającym owadom dostanie się do środka domu. https://okna-gospodarcze.pl/moskitiery/ wytwarza produkty, które znajdują uznanie wśród klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć − 6 =