Jesteś zmęczona codziennym malowaniem się, a bez tego nie wyjdziesz z domu? Szkoda Ci czasu na codzienne nakładanie szminki, podkreślanie brwi czy rysowanie idealnych kresek na powiekach? Jeżeli tak, rozwiązaniem idealnym dla Ciebie będzie makijaż permanentny.

Zalety zabiegu

Podstawową zaletą jest oczywiście wygoda. Dzięki odpowiednio wykonanemu zabiegowi nie trzeba poprawiać makijażu nawet przez rok. Wiąże się to z niesamowitym komfortem oraz oszczędnością czasu – zamiast wstawać wcześniej i malować się, można odrobinę dłużej pospać.

Co ważne, makijaż permanentny ust, oczu czy też brwi nigdy się nie rozmazuje i nie trzeba go poprawiać. Dzięki temu kobieta, która zdecydowała się na zabieg tego typu, jest gotowa na wielkie wyjścia w każdej chwili i nie musi martwić się, czy przez przypadek część make upu się nie zepsuła.

Nowy, piękniejszy wygląd

Poprzez makijaż permanentny można podkreślić atuty swojego wyglądu oraz zamaskować niedoskonałości. Jeżeli Twoje usta są niesymetryczne, profesjonalna kosmetyczka będzie w stanie je wyrównać poprzez trwały makijaż. Możesz również optycznie powiększyć usta, a także nadać im określoną barwę.

Jeśli chodzi o oczy, można je podkreślić decydując się na kreski u nasady rzęs. Jeżeli posiadasz blizny lub przebarwienia, z pomocą trwałego makijażu również można je zamaskować.

Jak łatwo można zauważyć, makijaż permanentny oferuje szereg możliwości osobom, które pragną doskonale się prezentować w każdej sytuacji. Z jego pomocą można zamaskować wiele niedoskonałości oraz podkreślić oczy, brwi czy usta.

Co do bolesności takiego zabiegu, każdy musi to ocenić indywidualnie – dla jednych zabieg jest dość bolesny, dla innych zaś ledwie wyczuwalny. Kosmetyczka zawsze przed rozpoczęciem zabiegu aplikuje znieczulenie, które zdecydowanie pomaga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 3 =