Wracając do domu z zimnej ulicy, zwykle pierwszą rzeczą jaką robimy po wejściu do domu jest próba rozgrzania się. Sporo osób zdejmuje kurtkę i buty i od razu wskakuje pod koc. Dobrym pomysłem jest też zaparzenie kubka gorącego napoju i popijanie go małymi łykami. Jeśli to możliwe dobrze jest też wziąć gorący prysznic lub kąpiel, a później ubrać w ciepłe ubranie i odpocząć pod kocem. W ten sposób można się naprawdę dobrze rozgrzać i przezwyciężyć uczucie zimna. A co robić, gdy w domu mamy chłód?

Ładne i użyteczne dodatki do wnętrza

Nie tylko na zewnątrz może panować nieprzyjemne temperatura. Choćby stare budynku lub większe domy, może być trudno równomiernie ogrzać. Ponadto nie każda osoba może sobie pozwolić na ustawienie wysokiej temperatury w mieszkaniu, ponieważ wiąże się to również z wysokimi rachunkami za ogrzewanie. I co wtedy? Można wykorzystać dodatki, które sprawią, że będzie nam ciepło, a kiedy ich nie używamy, będą ładnie wyglądać.

Choćby wspomniane koce. Ogromny wybór można znaleźć choćby na stronie https://www.moker.eu/koce-c-39_71.html. Koce z polaru można wykorzystać do okrycia się, gdy pracujemy na komputerze, albo leżymy na kanapie i oglądamy film. Jednak, gdy ich nie używamy można je położyć na kanapie jako ozdobę. Dobrze sprawdzają się też w roli prostego pokrowca. Można wybrać kolor lub wzór kontrastujący z kolorem kanapy czy łóżka, wtedy dodamy temu meblowi atrakcyjny dodatek. Koc można również zwinąć i położyć go niczym dekoracyjną poduszkę. I w ten sposób go wyeksponujemy, ale będzie też pod ręką, gdy zrobi się zimno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − siedem =