Decydując się na zastosowanie tupetu, warto wiedzieć, w jaki sposób możemy do przytwierdzić do naszej głowy. Bardzo wiele klientek i klientów boi się, że sztuczne włosy mogą spaść albo w jakiś inny sposób przemieścić się na głowie, ale przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań ich przytwierdzania nie ma się o co martwić. Musielibyśmy siłą zerwać tupet z głowy, żeby faktycznie się go pozbyć, ale przypadkiem jest to prawie niemożliwe.

Który rodzaj mocowania wybrać?

Na rynku mamy dostępne trzy główne rodzaje mocowania włosów: za pomocą klipsów, taśm lub klejów. Jeśli chodzi o klipsy, jest to rozwiązanie głównie dla pań, które chcą dopiąć włosy do swoich naturalnych. Tupety damskie mocowane w ten sposób nie wymagają golenia głowy, więc można powiedzieć, że jest to sposób nieinwazyjny, jeśli chodzi o ingerencję w nasz naturalny wygląd. Poza tym klipsy są rozwiązaniem pewnym i trwałym, a ich dość proste zakładanie jest cenione przez klientki.

Pozostałe dwa sposoby: taśmy i kleje, wiążą się już z większą ingerencją w nasze włosy. Musimy całkowicie ogolić miejsce, do którego zostanie przyczepiony tupet, ale za to dostajemy gwarancję długotrwałego, nie zagrożonego zsunięciem sztucznego włosa efektu. Korzystając z tych sposobów możemy nosić wybraną perukę nawet przez okrągły miesiąc i nie wpłynie to znacząco na jej wygląd. Jeśli chcemy dowiedzieć się więcej w temacie, warto odwiedzić https://hairlux.pl/, gdzie profesjonaliści dokładnie wytłumaczą wszystkie związane z tym procesem zagadnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × pięć =