Bielizna ma bezpośredni kontakt z miejscami intymnymi, które są bardzo delikatne oraz skłonne do podrażnień. I dlatego, materiał z którego jest wykonana powinien być jak najlepszej jakości. Na co więc należy zwrócić uwagę podczas wyboru bielizny oraz jak to połączyć z komfortem i atrakcyjnym wyglądem?

Bawełna – przewiewna i wygodna

Codzienna bielizna powinna być wykonana z tkanin naturalnych, które charakteryzuje wysoka przewiewność, takich jak właśnie bawełna. Jest ona przy okazji antyalergiczna i posiada właściwości termoregulacyjne, a także znakomicie odprowadza wilgoć. Bawełna jest materiałem stosunkowo trwałym, jednak żeby bielizna była jeszcze wygodniejsza oraz odpowiednia elastyczna, dobrze żeby zawierała w swoim składzie również elastan. Dzięki niemu figi będą lepiej trzymały się ciała oraz zwiększy się ich odporność na zniszczenia, dzięki czemu posłużą jeszcze dłużej. Bieliznę o takim składzie można znaleźć np. tutaj https://www.mikoma.pl/.

Koronka na specjalne okazje

Poza komfortem, większość osób zwraca uwagę na to, żeby ich bielizna była jak najbardziej atrakcyjna. Szczególnie panie uwielbiają wszelkiego rodzaju koronki, tiule czy zmysłowe detale i wcięcia. Bez wątpienia, są one znakomitym pomysłem – w takiej bieliźnie każda kobieta podniesie swoją pewność siebie i samoocenę. Sztuczne materiały, które są tu wykorzystywane, nie zawsze są jednak wygodne – osoby które posiadają szczególnie wrażliwą skórę powinny zarezerwować je tylko na specjalne okazje. Warto też zadbać o to, żeby wkładka w takich majtkach była bawełniana – zapobiega to podrażnieniom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 1 =