Decydując się na urządzenie swojej przestrzeni mieszkalnej w określonym stylu, musimy pamiętać o zachowaniu spójności. Ważny jest nie tylko kolor ścian i dekoracja wnętrza, ale również jego wyposażenie. Wyposażenie, które powinno odznaczać się również cechami praktycznymi.

Wyposażenie kuchni w stylu industrialnym

Wbrew pozorom zaaranżowanie kuchni w stylu industrialnym nie jest niczym trudnym. Jest to połączenie stylu komercyjnego ze zwykłą kuchnią przemysłową. Przeważać powinny kolory szarości oraz bieli. Natomiast jeżeli chodzi o materiał, to zdecydowanie powinna dominować stal nierdzewna. Otwarte przestrzenie i szafki, wieszaki na garnki, patelnie i przybory, a także cegły na ścianie znakomicie przedstawiają ten styl. Wspomniane stalowe elementy można swobodnie przełamać funkcjonalnym i klasycznym drewnem. Nowoczesne patelnie oraz garnki WMF kolorystycznie i praktycznie wpasują się w opisywany styl.

Dekoracja kuchennego stołu w stylu industrialnym

Udekorowanie stołu w określonym stylu jest bardzo proste zwłaszcza wtedy, gdy mamy do wyboru takie produkty, jak te dostępne na stronie https://wenahome.pl/32-dekoracje-stolu. Wspaniale zaprojektowane i eleganckie dodatki na stół pomogą ocieplić dosyć twardy charakter stylu industrialnego. Można dobrać je w taki sposób, aby pasowały do otwartej przestrzeni, a przy tym były funkcjonalne. Do wyboru mamy różne rodzaje wazonów, serwetek, świeczników oraz serwetek. Jak widzimy nawet, nowoczesne dodatki mogą pomóc w podkreśleniu walorów stylu industrialnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − jedenaście =