Odkurzacz basenowy to najlepszy sposób na utrzymanie basenu w czystości. Jest on zaprojektowany tak, aby przejść nad powierzchnią wody i zebrać wszelkie zanieczyszczenia, które do niej wpadną. Możesz używać odkurzacza basenowego z różnymi rodzajami basenów, w tym z basenami naziemnymi, naziemnymi i brodzikami.

Typy odkurzaczy basenowych

Istnieją dwa główne rodzaje odkurzaczy basenowych: ręczny i automatyczny. Ręczny odkurzacz ma wąż dołączony do niego, że przeciągnąć po powierzchni wody, zbierając wszelkie zanieczyszczenia. Automatyczne odkurzacze do basenów mają dołączony worek, który zbiera cały brud i zanieczyszczenia, które są zasysane z basenu.

Jeśli chcesz podstawowy model, to istnieje wiele opcji dostępnych na rynku dzisiaj. Modele te można nabyć w każdym większym sklepie z artykułami gospodarstwa domowego lub u sprzedawcy internetowego. Działają one dobrze na płytkiej wodzie i nie kosztują zbyt wiele pieniędzy albo!

Jeśli chcesz coś bardziej zaawansowanego, to trzeba będzie wydać więcej pieniędzy na to, jak również podjąć więcej opieki nad nim w czasie. Niektóre modele są nawet wyposażone w piloty, dzięki czemu można ich używać spoza obszaru basenu bez konieczności wchodzenia do środka za każdym razem!

Możesz również kupić specjalne przystawki zarówno dla ręcznych i automatycznych odkurzaczy, dzięki czemu można czyścić określone części basenu bez konieczności wychodzenia z niego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − dwa =